Якщо Ви любите аргентинське танго, заворожено дивитесь як його танцюють в фільмах - у вас є можливість самим цього навчитися.
З 2-го по 10-те липня в Полтаву приїздить польський тренер з аргентиського танго, який проведе в кафе "Мохiто" тижневий курс від 0 для всiх бажаючих. Це можуть бути не обов'язково пари.
Традиція танго в Польщі сягає багатьох десятків років назад. І якщо Полтава – це серце України, то Краків – це серце Польщі, яке б’ється в ритмі танго. Щовечора тут відбуваються танго-вечора, які називаються мілонгами. І з тангового польського міста польських королів саме до Полтави приїздить вчитель танго – пан Матушевскі.
Якуб Адам Матушевскі – це молодий чоловік, який вже 3 роки займається аргентинським танго. Він навчався у кращих вчителів танго в Кракові, а також в тренерів з Аргентини і Іспанії. Вони навчили його не тільки відмінній техніці танцю, а ще й його філософії та емоціям. В Кракові пан Матушевскі співпрацює з різними школами танго. Він навчає як групи, так індивідуально та парами.
Не пропустіть можливість навчитися танцювати найемоційніший танець світу. Відчуйте себе частинкою великої танго-сім’ї цілого світу!