Полтавська обласна федерація Федерації спортивного туризму України, Громадська організація "ВелоПолтава", за підтримки відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської облдержадміністрації, Полтавського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" запрошують молодь прийняти участь у показових змаганнях з основ техніки пішохідного та  велосипедного туризму, які відбудуться 17 листопада у парку "Перемога". Також в цей час тут відбудуться змагання по велоорієнтуванню.
Змагання проводяться з метою пропаганди туризму серед молоді Полтавської області. У змаганнях можуть брати участь молодь: члени фізкультурних колективів, туристських і спортивних клубів, громадських організацій, навчальних закладів, а також учасники з міст та районів області. Кількість учасників не обмежується. До змагань допускаються учасники, які не мають медичних протипоказань, та виконують умови змагань. Вік учасників – з 18 років.
Важливо: Одяг має бути спортивним і не заважати рухатись!
Програма змагань: 
з 11.00 – початок реєстрації учасників (відкрита на протязі змагань)
з 11.30 до 12.00 – попередній інструктаж учасників (з пішохідної дистанції)
з 11:30 до 13:00 - майстерклас з велотуризму.
з 12.00 до 15.00 – змагання на пішохідній дистанції.
з 13:00 до 15:00 - змагання по велотуризму.
з 15.00 до 16.00 – підсумки та нагородження.
Показові змагання з техніки пішохідного туризму складається з кількох дистанцій:
- Навісна переправа через яр. Довжина – 11 м. Обладнання етапу: суддівська подвійна перильна мотузка. Учасники долають етап згідно настанов та вимог організаторів.
- Переправа по мотузці з перилами. Довжина – 8 м. Обладнання етапу: Верхня та нижня суддівські перильні мотузки . Учасники долають етап на самостраховці «вусом» за настоновою та вимог організаторів.
- Крутопохила навісна вниз. Довжина - 12 м. Обладнання етапу: суддівська подвійна, перильна мотузка, суддівська страховка. Учасники долають етап на грудному карабіні, за настоновою та вимог організаторів до даного етапу*.
*етапи можуть бути зміненні на розсуд організаторів.

Майстерклас з основ велотуризму складається з наступних елементів:
- підготовка велосипеду до подорожі (огляд основних вузлів, встановлення багажника, пакування до велочохла для подальшого транспортування залізничним або авіатранспортом), прокладання маршруту, вибір та підготовка спорядження;
- показові змагання по пакуванню спального мішка, встановлення намету, заміна камери велосипеду, та ін.

Для участі в змаганнях на адресу velopoltava@gmail.com направляйте форму заявки:
- ПІБ;
- вік;
- стать;
- досвід у туризмі чи спорті;
- фізичні вади які можуть завадити виконанню фізичних вправ;
- розмір одягу (інформація для підбору певного розміру спорядження для пішохідного туризму).