Харківський гурт "БухарєстЪ" засновано в 2010р.

http://vk.com/buharestband

Важко і легко одночасно охарактерізувати музичний напрямок гурту: є пісні у стилі рокабілі, є аудіозаписи, схожі на регі, є важкі рокерські композиції, та самі хлопці знають, що їхня музика – це справжній фірмовий рок-н-ролл. Саме той рок-н-ролл, де музика фірмова, а тексти українські, рок-н-ролл, який можна почути на записах Братів Гадюкіних та Віки Врадій – музичних персонах, які свого часу відкрили мешканцям нашого світанкового краю таке поняття як український рок.


Тексти гурту – це позитивні стьобні байки про людей, які навколо, їхнє життя, середовище, сенс їхнього існування.

Хто, як не БухарєстЪ заспіває що є голосу про п’яну Марину, яка дзвонить кожної хвилини?! Хто, як не вони, повідають історію про необережну Варвару, яка заполонила всю хату димом, поки смажила пухких курчат?! Хто ще знає напевно, що таке «чесна любов»?! БухарєстЪ знає все! БухарєстЪ – це така особлива, та при цьому знайома кожному, філософія, підкріплена якісною грою на гітарі, басу, акордеоні та барабанах, а також пронизуючим вокалом соліста, голос якогоназавжди залишається у підсвідомості, варто лише почути його.


На сьогоднішній день БухарєстЪ записав свій перший альбом «Енергія» і закінчує написання другого диску під назвою "Чесна ЛюбовЪ", 
пісні з якого сьогодні вже можна почути на концертах гурту. 


START: 20:00

ENTER: 30 грн.