Полтавська обласна філармонія запрошує на творчий вечір харизматичної й талановитої солістки, поетки та композиторки Марини Ткаченко!
Рок, етнорок, автентика, блюз, класика, естрада – стилі, якими вдало володіє вокалістка, сила голосу і широта діапазону якої вражає!
Ви почуєте світові рок-хіти у виконанні Марини Ткаченко під супровід Камерного оркестру імені Д. Ахшарумова (художня керівниця – Лідія Шкаровська, соло-гітара – Костянтин Дусенко).
Також на вас чекають цікаві творчі дуети Марини Ткаченко із заслуженою артисткою України Тетяною Садохіною, Андрієм Діденком та Ігорем Лавриком.
До програми ввійдуть її авторські твори з альбому «Життя на біс», які перебувають у ротації на музичних платформах 25 країн світу, а також прем'єри пісень не лише від Марини, а і її творчих друзів. 
4 листопада, 18:00, Полтавська обласна філармонія!