ТНМК З ВЕЛИКИМ КОНЦЕРТОМ В ПОЛТАВІ!
1 червня, 18:00, "Villa Крокодила"
 
Гурт ТНМК вже протягом майже 30 років залишається лідером вітчизняної хіп-хоп сцени. ТНМК - основоположники цього жанру в Україні.
Музиканти продовжують дарувати всім свою перевірену роками творчість, сповнену драйву та фірмового міксу хіп-хопу, фанку, фолку та року. Неймовірно гармонійно ТНМК зазвучали навіть у симфонічному хіп-хопі. 
 
Частина гурту сьогодні беруть участь у захисті свободи України від російських загарбників: Фагот – в добробаті "Реванш", бас-гітарист Костянтин Котя Жуйков – в Національній Гвардії України, гітарист Ярослав Верьовкін служить у морській піхоті. Інші учасники гурту – волонтери, працюють на тактичних напрямках. 
 
В крайньому, як кажуть артисти, благодійному турі в ЄС, ТНМК проїхали 38 міст. В рамках цього туру гурт збирав на евакуаційні катери для ГУР МО України, а також прибуток від проданого мерчу перерахував на тактичні аптечки та наплічники.
 
УЛЮБЛЕНІ ПІСНІ ТА АТМОСФЕРА ЄДНАННЯ НА КОНЦЕРТІ ТНМК!
 
Сьогодні в репертуарі команди Танок на майдані Конґо величезна кількість треків, що вже зайшли мільйонам українців. "Восени", "Гранули", "Зроби мені хіп-хоп" - ці пісні співає вся країна. А нові хіти "Знайди мене" та "Легенди" вже полюбили як в Україні, так і за кордоном. 
 
Ці легендарні пісні гурту прозвучать у крутому виконанні. 
 
Під час концерту буде проведений благодійний аукціон та збір донатів на підтримку України. 
Побачимось!