"Любов починається з…"
 
Такою манливою назвою запрошуємо вас на сольний концерт артистки Полтавської обласної філармонії та пісенного-танцювального ансамблю "Полтава" Юлії Герасименко!
 
9 років працює у філармонії ця талановита, молода, перспективна артистка. Юлія – авторка пісень і віршів, виконавиця творів інших композиторів. Має ресурс невичерпної енергії та любові до музики. У складі пісенно-танцювального ансамблю "Полтава" несе у світ любов до родини, близьких, України й української народної пісні. 
 
Утім цей перший сольний концерт Юлії розгортатиметься не в супроводі народного ансамблю, а в стихії живої естрадної інструментальної музики за участю прекрасних музикантів Полтави: Богдани Присяжнюк, Сергія Андрусенка, Дмитра Лохницького, Антона Іващенка, Андрія Войтенка, Артура Айрапетяна та Дмитра Лузановського.
 
Ви поринете у світ неймовірних мелодій духових інструментів,гітарних акордів і чарівного тембру Юлії. Краса та широта її діапазону не залишать вас байдужими.
Прекрасною родзинкою концерту буде виступ заслуженої артистки України Валентини Колісник та тріо "Козачка" разом із Юлією Герасименко.
 
Запрошуємо на вечір краси, музики, тепла і любові!