Дні музики Ференца Ліста
 
27 листопада, 18:00
  Ференц Ліст – геній фортепіано в історії Музики, а його творчість житиме у всі часи.
Цього року музичний світ відзначає 210-річчя від дня народження славетного митця.
 З цієї нагоди Національна концертна агенція «UKR Artists» організовує проєкт “Дні Музики Ліста”: тетралогію концертів в Україні за участю найвідоміших піаністів нашої країни. Це – Полтава, Київ, Харків та Львів.
27 листопада концерт у Полтавській філармонії – унікальна подія для всіх шанувальників класики, фортепіано і самого Ліста: СПРАВЖНЄ МУЗИЧНЕ СВЯТО.
У концерті візьмуть участь знамениті музиканти фортепіанного дуету “Kiev Piano Duo” Дмитро Таванець та Олександра Зайцева. У їх виконанні прозвучать навідоміші твори Ференца Ліста в чотири руки, серед них легендарна Друга Рапсодія у супроводі  Камерного оркестру Полтавської філармонії ім. Дмитра Ахшарумова під керівництвом маестро Олега Тищика.
Справжня Романтика в чистому вигляді. Все це – “День Музики Ференца Ліста” 27 листопада у Полтаві! Лише один вечір. Не пропустіть!
Колектив Обласної філармонії завжди дбає про безпеку та комфорт своїх глядачів.
Концертні заходи відбуваються із дотриманням вимог адаптивного карантину: дотримання соціальної дистанції, температурний скринінг, використання антисептиків, засобів захисту й інших безпекових засобів.
Вартість квитків: 120 - 200 грн.
Придбати квитки можна: у касі або в адміністраторів Полтавської обласної філармонії за адресою: м. Полтава, вул. Гоголя,10
Деталі за номерами телефонів:
066-36-64-335 
каса - Аліна Анатоліївна
099-77-07-860096-81-59-794 – Альона Анатоліївна
095-50-92-863 – Оксана Володимирівна
#Полтавська обласна філармонія. Мистецтво без обмежень!