Кузьма Скрябін - Андрій Кузьменко… Простий, відкритий, прямолінійний … Такий він був у житті, таким він залишився у своїх піснях. Кожен із нас знайшов у його творчості щось своє: сказане і несказане – те, що у душі, у серці, у думках…
     «КУЗЬМА» - це новий музичний проект Полтавської обласної філармонії, який ви зможете прожити і проспівати разом з артистами філармонії Ларисою Борисенко, Ігорем Годиною, Денисом Зотовим, Олексієм Рубаном, Аліною Філіпюк, ЗАУ Тетяною Садохіною, тріом бандуристок «Вишиванка», ансамблем «Чураївна».
    Популярність гурту прийшла не відразу, але всерйоз і надовго, завдяки Андрію, який був рушійною силою цього самобутнього колективу.
   На численні прохання глядачів повторно зустрінемося 11 березня о 18.00 у Полтавському академічному театрі ляльок, щоб згадати і не забувати справжнього патріота, невиправного романтика і  невтомного жартівника, який жив, як співав і співав, як жив…
Почуємося!
 Полтавська обласна філармонія дбає про безпеку та комфорт своїх глядачів. Концертні заходи відбуваються із дотриманням вимог адаптивного карантину: дотримання соціальної дистанції, температурний скринінг, використання антисептиків, засобів захисту й інших безпекових засобів.
   З метою захисту Вашого життя та здоров’я ми відкриваємо форму онлайн-бронювання квитків. Ви можете обрати будь-яке місце та зарезервувати його за собою.
               Придбати квитки можна:
у адміністраторів Полтавської обласної філармонії за адресою  м. Полтава, вул. Гоголя,10;
у касі Полтавського обласного академічного театру ляльок за адресою м.Полтава, вул.Пушкіна,32.
        Деталі за номерами телефонів:
099-77-07-860, 096-81-59-794 – Альона Анатоліївна
095-50-92-863 – Оксана Володимирівна
Полтавська обласна філармонія Мистецтво без обмежень!
#FilarmoniaPoltava