Олександр Білаш – наш земляк, поет і композитор, романтик, лірик і патріот. Його піснями розквітає Україна, вони – наша з вами невмируща спадщина. «Два кольори», «Ясени», «Білий сніг на зеленому листі» та багато інших пісень, які стали воістину народними, зберігають і співають для Вас артисти Полтавської обласної філармонії. Запрошуємо Вас разом з концертним ансамблем «Чураївна», солістами Русланом Христиченко, Лідією Кретовою, Ігорем Годиною – поринути у безмежні хвилі пісенного океану творчості Героя України Олександра Білаша.

У виконанні заслуженої артистки України Наталії Іванченко звучатимуть поезії видатного українця. Почесна гостя – донька композитора, ведуча програм Національної радіокомпанії України, заслужений журналіст України Олеся Білаш.

Завітайте на наш концерт «Два кольори» 25 березня о 18.00 до Полтавського академічного театру ляльок. Приходьте разом з дітьми та онуками, щоб знали, пам’ятали і співали! Шануймося, українці, бо ми того варті! Колектив Обласної філармонії завжди дбає про безпеку та комфорт своїх глядачів.

Концертні заходи відбуваються із дотриманням вимог адаптивного карантину: дотримання соціальної дистанції, температурний скринінг, використання антисептиків, засобів захисту й інших безпекових засобів.

З метою захисту Вашого життя та здоров’я ми відкрили форму онлайн-бронювання квитків. Ви можете обрати будь-яке місце та зарезервувати його за собою. Вартість квитків 120 грн, 100 грн Придбати квитки можна буде перед початком самого мистецького заходу. Деталі за номерами телефонів: 099-77-07-860, 096-81-59-794 – Альона Анатоліївна 095-50-92-863 – Оксана Володимирівна Полтавська обласна філармонія. Мистецтво без обмежень! #FilarmoniaPoltava