Кузьма Скрябін - Андрій Кузьменко… Простий, відкритий, прямолінійний … Такий він був у житті, таким він залишився у своїх піснях. Кожен із нас знайшов у його творчості щось своє: сказане і несказане – те, що у душі, у серці, у думках…
      «КУЗЬМА» це новий музичний проект Полтавської обласної філармонії, який ви зможете прожити і проспівати разом з артистами філармонії Ларисою БорисенкоІгорем Годиною, Денисом Зотовим, Олексієм Рубаном, Аліною Філіпюк, ЗАУ Тетяною Садохіною, тріом бандуристок «Вишиванка», ансамблем  «Чураївна».
        Популярність гурту  прийшла не відразу, але всерйоз і надовго, завдяки Андрію, який був рушійною силою цього самобутнього колективу. Якщо пісні гурту «СКРЯБІН» це Ваше – зустрінемося  24 лютого о 19.00 у Полтавському  академічному театрі  ляльок, щоб згадати і не забувати справжнього патріота, невиправного романтика і   невтомного жартівника, який жив, як співав і співав, як жив…
Почуємося!
   Полтавська обласна філармонія дбає про безпеку та комфорт своїх глядачівКонцертні заходи відбуваються із дотриманням вимог адаптивного карантину: дотримання соціальної дистанції, температурний скринінг, використання антисептиків, засобів захисту й інших безпекових засобів.
З метою захисту Вашого життя та здоров’я ми відкриваємо форму онлайн-бронювання квитків. Ви можете обрати будь-яке місце та зарезервувати його за собою.
Вартість квитків - 100 грн, 120грн.
Придбати квитки можна:
  • у адміністраторів Полтавської обласної філармонії за адресою м. Полтава, вул. Гоголя,10;
  • у касі Полтавського обласного академічного театру ляльок за адресою м. Полтава, вул.Пушкіна, 32.
Деталі за номерами телефонів:
099-77-07-860096-81-59-794 – Альона Анатоліївна
095-50-92-863 – Оксана Володимирівна
Полтавська обласна філармонія Мистецтво без обмежень!
#FilarmoniaPoltava