екскурсії в рамках проекту «Таємнича Полтава»

Екскурсія «Релігійна Полтава» об’єднує 2 повноцінних 2-х годинних пішохідних маршрути і розповідає про існуючі та зруйновані релігійні споруди міста. Учасники побачать, де знаходилися готична кірха Петра і Павла та дерев’яна Покровська церква, збудована на кошти останнього кошового Запорозької Січі Петра Калнишевського. Де стояла Стрітенська церква та що зараз знаходиться в приміщенні Великої Хоральної Синагоги? Під час екскурсії ми довідуємося, чи справді Миколаївська церква є найдавнішою культовою спорудою у нашому місті. Поговоримо чому про храм Віри, Надії, Любові та їх матері Софії існує стільки пліток. Дізнаємося про культову споруду, яка стояла на місці нинішнього пам’ятника Лялі Убийвовк. Можна відвідати один «релігійний» маршрут або обидва,адже вони є повноцінними та не залежними один від одного.

Усі три маршрути проходять рівними вулицями історичної частини міста Полтава і тому доступні для всіх категорій громадян без спеціальної фізичної підготовки. Кількість місць обмежена. Подати заявку - http://www.ingreen.in.ua/tours/topoltava/1114

Нагадаємо, що у вересні проекту «Таємнича Полтава» відзначатиме 7 років свого існування. Саме в рамках цього проекту вперше полтавці почали ходити на регулярні оглядові та тематичні екскурсії по Полтаві, а також збиратися для спільних походів у музеї міста. Усі пішохідні маршрути розробляють профільні фахівці та наукові співробітники, на основі достовірних історичних фактів та архівних документів.

Сайт: http://www.ingreen.in.ua/ 
Телефон: 066 52 57 664