20.06.2020 запрошуємо вас висвітлити спортивне змагання в Буланово.


20 червня 2020 року в Полтаві, на базі с. Буланово, проводитися навчально-тренувальний збір спортсменів з GPS-орієнтування серед квадроциклів (тріал) Can-Am Quest Cup .
Чемпіонат з Can-Am Quest Cup з GPS-орієнтування серед квадроциклів (тріал) проводитися з 2017 року. Етапи проходили фактично в кожному з регіонів України - від Херсонської області до Закарпаття. Змагання на квадроциклах – це завжди видовищно і захоплююче, такі події мають ажіотаж як у глядачів, так і учасників.

Квест проводиться під егідою Федерації мотоциклетного спорту України. За підсумками 2019 року маємо 6 майстрів спорту, 4 кандидати в майстри спорту.  Can-Am Quest Cup має статус Чемпіонату України.

В цьому році із-за карантинних обмежень, в Полтаві проводитися перший етап чемпіонату, суміщений з Харківським, Запорізьким та Дніпровським етапом. Попередня кількість учасників  - 61 екіпаж. Представлені області: Харківська, Полтавська, Запорізька, Одеська, Миколаївська, Дніпровська.
Навчально-тренувальний збір спортсменів з дисципліни GPS-орієнтування для квадроциклів (тріал) буде проведено з дотриманням усіх карантинних та

санітарно-епідеміологічних вимог. Формат проведення зборів передбачає пересування на квадроциклах по існуючим лісовим доріжкам, без шкоди насадженням і тваринам. 

Квест - це унікальні змагання, цікаві для новачків, оскільки кожен бажаючий, хто має  квадроцикл і необхідний пакет документів, може спробувати свої сили в спортивному GPS-орієнтування на квадроциклах.  Для них участь в більш легкому класі – «light».  Для професійних спортсменів – виступи в класі «sport». Але найголовніше в Can-Am Quest Cup - це ні з чим не зрівнянна атмосфера справжнього квадро-свята, де зустрічаються однодумці, знайомляться між собою квадроциклісти з різних регіонів України, формуються командний дух і спортивний азарт.

Програма заходу:
07:00-10:00 - адміністративна та технічна перевірки

10:30 -10:45 - урочисте відкриття, брифінг

12:00 – старт

18:00 – фініш

20:00 – нагородження переможців