Bud'more (БудьмО) - Харківський гурт, заснований в 2019 році, який зумів поєднати в собі суміш рокових стилів від рок-н-ролу до ню-метал, на основі українського народного фольку, пояснюючи свій напрямок як URBANFOLK, запозичивши його у гурту BAndurbaND.
Ідеєю команди є виведення своєї музики та оригінальних обробок українських народних пісень до широкоформатної концепції в самобутній українській рок музиці.
Всі музиканти вже мають достатньо великий досвід, тому починаючи з перших днів репетицій, охоче беруть участь в різноманітних фестивалях та соціальних акціях, які збігаються з потребами команди.
Одним із знакових моментів - це гран-прі на рок-фестивалі "Тарас Бульба" 2019 року, де вперше, з 1991 року, за всю історію фестивалю харківські музиканти взяли головний приз. Команда менше чим за рік, власноруч випустила два офіційних кліпи та активно готується в 2020 році випустити свій перший альбом. 
До музичного складу увійшли духова секція (тромбон, труба), струнні (бандура, гітара, бас) та ударні.
Вокалом заправляють одразу три вокалісти, один з яких використовує техніку горлового співу та допоміжні різноманітні народні інструменти. 
В березні 2020 року запланований концертний тур містами України з презентацією нового напрямку в музиці як "URBANFOLK".
11 березня о 20.00 зарядимось позитивною енергетикою.
Вхід 100 грн.
Довідки та резервація за тел. 0996178899.
Область прикрепленных файлов