Починаючи з 2011 року,вже традиційно, "Справжня Дискотека 80х від Олега Години та Юрія Бойка" запрошує відсвяткувати Міжнародний жіночий день. 8-го Березня чекаємо на вас у кафе-барі «Європа». За цим просторим танцполом, добре виставленими світлом та звуком, багато хто з наших постійних відвідувачів вже скучив. Так що 8 березня наша з вами зустріч саме там)

  На гостей біля входу чекатимуть вітальні коктейлі ("Welcom Drink") від генерального партнера Дискотеки- торгового дому "Вина світу". На вас чекає безліч подарунків та сюрпризів від наших партнерів.Ви приймете участь у конкурсах, найголовніший із яких - конкурс костюмів. Цього року 8 березня на вас чекає чорно-біла вечірка)) Ви повинні пам'ятати вислів Коко Шанель, що «у кожної жінки має бути маленька чорна сукенька»). Кращий чорно-білий образ отримає головний приз від магазинів «Джинс хіт» - сертифікат на 500 грн. Вже традиційно відбудеться розіграш за вхідними квитками. Призи від наших постійних партнерів – супермаркетів «Градус», «Лазер-студії L»,м'ясного магазина «Рулька», офтальмологічного центру «Іріс» та ін.

  На вас чекає концертно-розважальна програма, де ви потанцюєте під знайомі хіти у живому виконанні кавер-гурту «Bаnd-А», побачите виступ танцювального колективу і неймовірне шоу фокусника-ілюзіоніста Віктора Сахна. А родзинкою буде виступ Містера Ікс (стриптизера з міста Харків)! В залі працюватиме фотограф та буде облаштована фотозона.

Разом з нами танцюють дівчата з танцювального колективу "Міленіум".

Ведучі вечірки-Олег Година та Юрій Бойко.

На столиках для гостей - легкі закуски, питна вода від «Зіньківського джерела» та ігристе  вино від ТД «Вина світу». Початок дискотеки - о 19 годині. Замовлення квитків у рекламній агенції "БОЙКО". Тел.612-048 та 050-275-95-60.