Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка запрошує містян і гостей міста долучитись до всеукраїнської соціальної ініціативи "Музей свідомості"

Арт-туризм у світі набирає обертів: туристи з усіх усюд їдуть на виставки, заздалегідь замовляють квитки або вистоюють багатогодинні черги. Українці також готові їхати через пів світу, аби побачити роботи улюбленого художника або гучну інсталяцію, але як щодо музеїв, які розміщені тут, поруч? Саме з такими думками
створили соціальну ініціативу «Музей свідомості», спрямовану популяризувати українські музеї і показати нам, які шедеври і захопливі історії ховаються у їхніх стінах.

Група активістів створила соціальну ініціативу та онлайн-платформу «Музей свідомості». Вона спрямована на популяризацію українських музеїв та прагне показати, які шедеври і захопливі історії ховаються у їхніх стінах.

На сайті https://museum.uamind.org  зібрана інформація про ключові музеї і галереї. Також є карта України з місцезнаходженням кожного музею. Інформацію постійно доповнюватимуть. А ще на платформі є лічильник, який показує скільки людей вже дізналися про ініциативу.

Команда «Музею свідомості» запускає флешмоб #UAMIND. Щоб взяти в ньому участь, потрібно просто вирушити в музей або будь-яку галерею у своєму місті, сфотографувати твір, що сподобався, поділитися світлиною у соцмережах з тегом #UAMIND і позначити друзів, аби долучити і їх до цієї ініціативи.

Ініциативу вже підтримала компанія Admixer. Її участь повинна допомогти популяризувати музеї насамперед серед молодого покоління, яке проводить в інтернеті декілька годин на день.

Також активісти заоохочують до участі дизайнерів:
Якщо у тебе є ідеї щодо візуального втілення ініціативи, якщо ти можеш створити щось своє і класне, — тоді ласкаво просимо долучатися! Результат твоєї творчості демонструватиметься на медійних майданчиках партнерів нашої спільної ініціативи! Надихайся меседжами:

 • Музей – твоя маленька Незалежність. (Вакарчук – Моя маленька
  незалежність)
 • Музей – це історія унікальності.
  Іди в музей – зрозумій свою.
 • Музеї не лише зберігають пам’ять, а й пояснюють спадок наступним
  поколінням. Час зрозуміти самих себе.
 • З технічними вимогами можна ознайомитися за посиланням:
  https://docs.admixer.net/3/ru/topic/standard-banner-image