Даруємо книги і запрошуємо на відкриту розмову з крутими спікерами.

"Полтавська асоціація бізнесу" зацікавлена у тому, щоб молоде покоління було фінансово грамотним та добре знало економіку. Тому ми розігруємо 15 профільних книжок (це — лише початок). Щоб отримати примірник безкоштовно, треба:

— Підписатися на захід (як ще нам інформувати про перебіг справ?).

— Заповнити анкету, питання для якої ми вибрали з цієї книги. Посилання: https://forms.gle/38n5iRDAu8dUWQwR9

— Підписатися на нашу інстаграм-сторінку, якщо вона у вас є (спамити не будемо). Посилання: https://instagram.com/pab_plt?igshid=e91noek1a27n

Книжки ми віддамо особисто. Для цього проведемо відкриту бесіду з учасниками ПАБу — людьми, що не перший рік працюють в умовах реальної економіки. Буде цікаво!

Економіка — новий тренд серед молоді. Круто знати, чим відрізняється профіцит від дефіциту. Не круто — плутати імпорт та експорт.

Економіка може бути корисною, навіть якщо ви не плануєте стати бухгалтером чи бізнесменом. Принаймні, зможете правильно розпоряджатися власним бюджетом. Та й чи варто зарікатися: можливо, саме ви — наступний Ілон Маск?

Про економіку — просто та з прикладами, що матимуть практичне застосування. Книга розвиває економічне, критичне мислення, креативність, вчить мистецтву дискутувати, захищати власну позицію. Саме ці уміння — ключ до формування цільної та успішної особистості у 21-му сторіччі.