Друзі, запрошуємо Вас на відкриття проекту “Прометеї: дослідження полтавської світломузики", у центрі сучасного мистецтва JUMP (вул.Монастирська, 3, Полтава)

Відкриття відбудеться 4 жовтня о 18:00 

Виставка триватиме з 4 жовтня по 11 листопада 2019 року

"Цей виставковий проект є результатом досліджень української світломузики, явища практично не позначеного на мапі та у культурній пам’яті сучасного мистецтва України. Виникнувши в середині ХХ століття, українська світломузика практично не лишила по собі слідів до сьогодні. Єдиним вцілілим медіаархеологічним артефактом є харківський Театр світложивопису та його студія при Палаці юнацтва, який, на жаль, сучасними художниками (в тому числі й медіахудожниками ) здебільшого сприймається як недовершений рудимент періоду аналогових технологій.

Тим не менше, українська світломузика – це знакове явище в історії українського мистецтва з декількох причин. По-перше, воно представляє собою одну з істотних гілок витоків вітчизняного медіа арту, а, відповідно, є важливим елементом побудови ідентичності молодих українських медіахудожників. По-друге – є прикладом маргінального мистецтва радянської доби, що створювалося у міждисциплінарному колі художників, інженерів, композиторів, фізиків.."

Куратор: Яніна Пруденко 

ВТ-НД 11:00-18:00 

Понеділок вихідний

ВХІД ВІЛЬНИЙ