Психотерапевтична група "ЖИТИ ЛЕГКО" - це безпечне і затишний простір для вивчення себе.

"Хто сказав, що жити легко" - ця фраза спливла сама собою при створенні даної групи. У групі ми будемо займатися саме тим, що вивчати себе, своє минуле і сьогодення для того, щоб придбати цю легкість всередині.

Дана група для чоловіків і жінок, які:
- втомилися від погоні за медальками і нав'язаними потребами;
- хочуть отримувати задоволення від моменту сьогодні, а не від майбутніх Перемог;
- бажають дізнатися (і прийняти себе справжнього, істинного з усіма темними та світлими сторонами;
- прагнуть створити партнерські відносини в яких є свобода і прийняття;
- хочуть дослідити себе і розібратися, чому "все в житті складно";
- втомилися від "бігу по граблях";
- хочуть перестати "вбивати мамонтів", "зупиняти коней на скаку" і почати відчувати щастя і задоволення від того, що мають зараз;
- відчувають щодня фонову тривогу, страх і занепокоєння.

Психотерапевтична група це місце зустрічі різних людей та їх історій. Дана група об'єднує людей спільною метою - зрозуміти себе і розібратися зі своїми внутрішніми переживаннями, які заважають жити.

Участь у групі може бути рекомендовано всім, хто хоче поліпшити якість свого життя. Це група для тебе, якщо ти хочеш жити більш повно, цікаво, продуктивно і наповнити своє життя яскравими враженнями та новими досягненнями.

Для участі в групі тобі необхідно записатися на попередню безкоштовну консультацію, на якій ви разом з ведучим групи визначте запит на зміни з допомогою групи.

Записатися на попередню зустріч можна за телефоном: 095 45 48 688 (viber)

Ведуча - Olga Shevchenko, магістр психології, сертифікований гештальт-терапевт і коуч, ведуча терапевтичних груп та авторських проектів "Школа психології" і "Школа психології для консультантів". Створила свій метод роботи саппорт терапію і саппорт супровід. Вивчає психологію понад 16 років. Досвід роботи 11 років.
Ще інформація про ведучої: сайт: psihologpoltava.com сторінка Instagram olga.shevchenko.psiholog сайт заходів: afisha.psihologpoltava.com

Вартість однієї зустрічі: 250 грн. Реєстрація за 100% оплаті першої зустрічі

P.s. Інформація для тих, хто навчається на гештальт-терапевта годинник участі в групі можуть бути записані в заліковку.