У гумористичному музичному спектаклі задіяні актори, вокалісти, музиканти, шоубалет, інтерактивне спілкування із залом! У головній ролі Народний Артист України - ІванШепелєв!

.А жизнь остаётся прекрасной всегда,

Хоть старишься ты или молод,

Но каждой весной так тянет меня,

В Одессу - мой солнечный город!...

Хтось з великих людей минулого справедливо зауважив: навіщо їхати за кордон, коли є Одеса! Про улюблену Одесу можна розповідати, співати, але тільки не мовчати. Про гумородеситів ходять легенди, знімаються фільми, пишуться пісні, вірші! Насамперед, одесит -це особливий різновид людей, з національністю анітрохи не пов'язана; це росіянин,українець, єврей, грек, вірменин... "Одесит" - це стан душі і внутрішнього станусвіту людини! Це кожна людина, не обов'язково народився в Одесі, але з великоюлюбов'ю і теплотою містить Одесу в своєму серці. Одесита легше навчитифранцузькому, ніж француза - одеському.

Місто одеса, де будь-яка інформація може статиджерелом здоров'я та гарного настрою! Запитайте, як пройти до Привозу, і дізнаєтеся,яке вино там продавали 30 років тому. Поцікавтеся, скільки зараз часу, і дізнаєтеся, скільки було 2 години тому. В маршрутці, на побажання вийти "тут", Вас неодмінно висадять "там". А якщо ви їдете на автобусі по Пролетарському бульварі, можна почути від водія:"Дама, підніміться, я ж можу Вам фігуру прихлопнути!"; Побачивши людину когось або чогось то що чекає на вулиці, і поцікавився у нього, кого або чого він очікує, Ви можете почути: "Шановний, своєї погоди у моря я вже дочекався!"; І навіть запитавши, як пройти на Дерибасівську, Ви неодмінно дізнаєтеся наскільки свіжа сьогодні риба на базарі, як тітка Софа знову помирилася з дядьком Фімою, що 950 грам - це теж кілограм, і що маленький Йося знову зірвав усю білизну, що тітка Рая тільки випрала і повісила сушитися у дворі!

В Одесі знають все, а якщо не знають, то здогадуються краще, ніж Ви знаєте! В Одесі непридумують смішні історії та оповідання, в Одесі так живуть. Щоб ти, Одеса, була здорова! Живи, моя Одеса, живи і процвітай!