03:00 – збір по зупинкам. Виїзд з Полтави. Ми їдемо маленьким автобусом на 19 місць і в тому ж складі без приєднання до інших груп заїжджаємо до зони відчуження.

09:00 – 09:30 – приїзд на КП «Дитятки» та проходження його. Тут ми зустрічаємо нашого екскурсовода і відразу без зупинок вирушаємо до міста Прип’ять аби ви мали найкращі фотографії без купи туристів на другому та першому плані.

9:30 – 10:00 – переїзд до м. Прип’ять

10:00-14:00 – екскурсія містом привидом. Завдяки не великій кількості людей у групі ми досить мобільні в пересуванні, тому цього часу вистачить аби відвідати найзнаковіші, наймоторошніші будівлі цього місця.

Локації які ми відвідаємо: - Головна площа міста (Прип'ять була спеціально спроектована з яскраво вираженим центром, де зосереджувалися головні будівлі міста: адмінбудівлі, об'єкти дозвілля, культури та відпочинку, а також продмаги та крамниці з промисловими товарами) - Кінотеатр Прометей - Парк атракціонів - Причал - Дитячий садок - Пожежна частина «маяк» - Одна зі шкіл міста

14:00-14:30 – заїзд на колись секретний об’єкт Чорнобиль 2.

14:30-17:00 – Відвідування ставу- охолоджувача, перехід на оглядовий майданчик поруч з саркофагом та зруйнованим реактором. Заїзд в місто Чорнобиль тут ми відвідаємо музей що відкрито в будівлі колишнього кінотеатру «Україна» під назвою «зірка полин», тут ми побачимо і янгола що сурмить в трубу, і алею знищених та відселених міст та сіл. Обов’язково під’їдемо до пам'ятника пожежникам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС, біля пожежної частини. Зайдемо до Свято-Іллінської церкви і о 17:00 виїдемо на Полтаву.

Обов’язково! Взяти з собою документи (внутрішній паспорт) для пропуску в зону відчуження.

Важливо! - Відвідання зони відчуження дозволяється виключно при наявності ОРИГІНАЛУ поспорту,який був вказаний при реєстрації. - Відвідування дозволяється тільки ПОВНОЛІТНІМ особам, тобто тим, які досягли 18 років.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

Заїзд особам в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, або з похмілля.

Під час екскурсії категорично забороняється вживати алкоголь чи наркотичні речовини. 

Форма одягу має відповідати певним вимогам: НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ: короткі штани, шорти, спідниці, відкрите взуття, одяг з коротким рукавом. РЕКОМЕНДУЄМО вдягати: джинси або штани з цупкого матеріалу, футболку з довгим рукавом або олімпійку, закрите взуття бажано на високій підшві.

Краще взяти з собою 2 комплекти одягу, адже на виході із зони відчуження вас перевіряють на рамці, якщо якийсь елемент одягу «фонить» він знищується на місці.

ЗАБОРОНЕНО провозити в зону відчуження будь-які види зброї, вибухові та хімічні речовини.

У вартість входить: транспортне забезпечення, вартість перепустки в зону, супроводженя представника компанії по маршруту, професійне екскурсійне супроводження, страхування, сувенір. Вартість туру: 1800 грн.

Зареєструватись можна: зателефонувавши за тел. +38066 515 87 85, +38097 448 28 86 - заповнивши реєстраційну форму