Запрошуємо творчі колективи прийняти участь у фестивалі рамках "Дня міста Дніпро" у 1-му Всеукраїському фестивалі талантів "Перлина Дніпра"

1-й Всеукраїнський фестиваль талантів "Перлина Дніпра" !

Скільки по світу розкидано справжніх перлин таланту?! Мрія нашого фестивалю "ПЕРЛИНА ДНІПРА" зібрати їх в творче намисто талантів!

Кожна людина талановита. Але талант у кожного проявляється в різних областях. Хтось добре малює, хтось співає, танцює, грає на музичних інструментах, створює красу своїми руками. Кожен може робити щось краще, ніж оточуючі. Можливо поки ти навіть не знаєш, якими саме талантами володієш. Для того, щоб розкрити їх у собі необхідно докласти багато зусиль. І талант відкриється!Головне вірити в себе і в те, що кожна людина талановита, потрібно лише відкрити в собі ці таланти. Наш фестиваль "ПЕРЛИНА ДНІПРА" покликаний знайти Вас, талановитих, оригінальних, самобутніх, творчих, красивих і духовних! Допомогти Вам у Ваших сходження на Зірковий Олімп Творчості!!!А також втілити свої задуми в життя. Вірте в себе і свої таланти, наші  "Перлини ДНІПРА"!