Об 11:30 в Корпусному парку для загального збору велосипедистів відбудеться невеличкий мітинг на якому відзначать кращих у розвитку велоруху міста. Також, з ініціативи ГО "ВЕЛОПОЛТАВА" буде вручено велосипеди дітям школи-інтренату № 2, які були куплені за кошти зібрані небайдужими велосипедистами нашого міста.

О 12:00 стартує велопарад, який проводять велофорум "БЫСТРЕЕ ВЕТРА" та ГО "ВЕЛОПОЛТАВА" за підтримки Полтавської міської ради, Полтавського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх". Колона велосипедистів проїде навколо Корпусного парку а далі буде рухатись по маршруту кільцевого автобусу. Після завершення велеопараду колона здійснить переїзд до місця проведення заміської частини Велодня до дамби в с. Вакуленці, де пройдуть велосипедні перегони, конкурси а також велоквест.

В цей день також о 10:00 пройдуть велозмагання для дітей 3-7 років в Корпусному парку. О 14:00 стартує обласний велопробіг "Пам'яті Ковпака" та розпочнеться велоорієнтування в Парку "Перемога".