16 квітня о 15:00 в глядацькій залі Полтавського міського Будинку культури відбудеться вистава Народного театру «На Павленках» «Дорога до щастя» за мотивами романтичної казки Тамари Габбе «Солдат і змія». Це захоплююча історія про пошук щастя відважного солдата Жана. Головний герой стає перед вибором: чи йти за примарним щастям, долаючи різні перешкоди, чи залишитися з милою дівчиною Жанеттою?... Перемагає авантюрна вдача Жана. Загартований у боях, він воліє нових пригод , для здійснення своєї мети. Головний герой вважає, що йому надзвичайно пощастило, адже визволяє зачакловану принцесу , яка обіцяла вийти за нього заміж. Безтямно закоханий Жан не помічає , що принцеса Людвіга підступна та жорстка. Переживше розчарування, біль, вигнання він вертається до Жанетти і тільки тепер розуміє , якою ж довгою була його дорога до щастя.

Вистава занурить глядачів у неймовірну подорож у минуле, але з гумором, зрозумілим для молоді. Режисер вистави Чернявська Галина Миколаївна, сучасними прийомами змогла «оживити» цю зворушливу історію кохання.

Реалії сьогодення такі, що молодь з заплющеними очима працює з надсучасними гаджетами, а твори світової класики для їхнього сприйняття щось незрозуміле, далеке та нецікаве. Відвідавши виставу «Дорога до щастя» школярі зрозуміють, що й класика може бути цікавою та зрозумілою для підростаючого покоління.Деталі за телефоном

099-449-666- 3 – адміністратор Карина Вікторівна