13 квітня о 10 годині Полтавський міський Будинок культури проводить другий етап ІІ відкритого міського конкурсу вокалістів та ведучих "VOICE OF CITY".

Оцінювати конкурсантів буде зіркове журі у складі:

1. Галини Голубєвої - старшого викладача Київської муніципальної Академії естрадного та циркового мистецтв, педагога з вокалу телепроектів "Україна має талант", "Х-фактор", "Ти - зірка";

2. Руслана Никоненко - старшого викладача з режисури, естради та майстерності актора Київської муніципальної Академії естрадного та циркового мистецтв;

3. Олександра Біляка - фронтмена гурту "MOUNTEAN BREEZE", учасника шоу "Х-фактор" та Національного відбору "Євробачення 2018";

4. Євгена Панкова - співака, переможця І відкритого міського конкурсу вокалістів та ведучих "VOICE OF CITY", учасника шоу "Х-фактор", актора дубляжу фінського телеканалу "Небеса ТВ 7"

5. Олександра Сахарок - шоумена, ведучого, телеведучого, керівника студії "Saharok Event Company".

 

Родзинкою проекту є те, що до офіційного зіркового журі приєднуються партнери конкурсу, які будуть у складі незалежного журі. Вони оберуть кращих учасників на власний розсуд і подарують їм цінні призи та можливості від себе. Наші партнери:

1. Resto club "PODIUM";

2. TATO muzic;

3. ESFI branding agency;

4. Творчий центр Олега Писаренка;

5. ДІАМАНТ золото та срібло;

6. Студія естетичної косметології;

7. Double You wedding agency;

8. Spartak GYM фітнес-клуб;

9. MIRONENKO design studio.

 

О 18 годині відбудеться ГРАНД-концерт переможців минулорічного конкурсу "VOICE OF CITY" та кращих конкурсантів цьогорічного проекту. Гостями концерту будуть кращі танцювальні колективи міста. Це і Soul Dance Studio, Alex Dance Studio, Skyline Dance School, Show Ballet Flash та інші.

 

Тож, запрошуємо тебе у Полтавський міський Будинок культури на сучасний, яскравий, молодіжний концерт, який подарує вибуховий настрій.

Стань частиною крутого проекту!

Вхід вільний.

 

Деталі на сайті https://mbk-poltava.org.ua

або за тел. +38 066 432 65 85