В Україні з 2003 року діє трирівнева система пенсійного забезпечення. Проте, дуже багато людей досі не розуміють, що це означає і як вона діє! Тим часом ситуація в пенсійному фонді погіршується, і навіть зважаючи на те, що пенсії збільшують, нажаль, отримання державної пенсії не задовольняє потреби людей. Пенсійний вік подовжують, трудовий стаж змінюють. Молодь розуміє, що отримання пенсій не вирішує фінансових питань! Що робити тим, хто за часи незалежності України не мав офіційного працевлаштування і не має трудового стажу? На яку допомогу від держави, стосовно пенсійного забезпечення, можуть розраховувати приватні підприємці і на яке життя приречені люди, які фізично не зможуть працювати. Адже сьогодні для отримання пенсії за віком в 65 років необхідно мати більше 25 років трудового стажу. Чи є вихід? Як забезпечити своє майбутнє в Україні?
Спираючись на історію європейських країн, ми все частіше чуємо про часні пенсії, накопичувальні програми. Багато людей отримували пропозицію від страхових агентів оформити накопичувальний поліс страхування життя. Та от чи можна довіряти недержавним пенсійним фондам та страховим компаніям? Як не потрапити до шахраїв та не втратити свої гроші? Чи можуть українці отримувати пенсії європейського рівня і коли це буде можливо? Відповіді на ці та інші питання стосовно пенсійної реформи та недержавного пенсійного забезпечення Ви можете отримати від фахівців даної сфери завітавши до ГО «Нова Полтава» 23.02 об 11.00 за адресою: вул. Котляревського, 6.
Спікери: Солодовник Ірина – незалежний фінансовий експерт міжнародного рівня, висококваліфікований юрист з 12 ти річним досвідом роботи в міжнародних страхових компаніях в сфері страхування життя, має 4 роки досвіду роботи директором агентської мережі в українській страховій компанії та 20 років досвіду у веденні власного бізнесу в Україні.
Юрай Яніга – громадянин Словаччини, європейський коуч з інвестування грошей.
Вхід вільний.
Реєстрація обов'язкова за телефоном: 050 63 43 083 Оксана,
або за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeyH1l0-q_PKbyH7Cx3SGURPb21S0nJhe-ZWhGhuuuT1PvU2w/viewform