новий рік - 2018 у Полтавському міському Будинку культури

Новорічні ранки у Полтавському міському Будинку культури – це завжди зустріч з улюбленими героями і довгоочікувані інтерактивні вистави, які стають яскравою подією нашого міста. В цьому сезоні чекаємо на Вас всією родиною з 22 грудня по 10 січня на нові захоплюючі пригоди Діда Мороза!

Наш ПМБКашний Дід Мороз де тільки не бував…! Що тільки не робив …! В космос на зорельоті мандрував, короля від лінощів рятував, по дахах з Карлсоном літав, на дикому заході новий рік зустрічав! А ось у підводному царстві ще не бував! Запрошуємо і вас разом з ним відсвяткувати новий рік під водою: запальні ігри, нові прикольні друзі, захоплюючі мандри та безкінечні веселощі разом з Дідом Морозом, який запрошує всіх на «Морське Party».

На дітей 6-12 років ЧЕКАЄ«Морське Party Дід Мороз2»

ТАК..ТАК ..! В НАС БУДЕ АЖ 2 ДІДА МОРОЗА: Діді та Бульбон!

Ви бачили підводного Діда мороза? ЯКЩО НІ, ТО ВАМ ТОЧНО ДО НАС! Снігуроньки відправлять Діді у морське царство, не уявляючи, що там вже є морський Дід Мороз. Та Дідуся це зовсім не лякало, навпаки, він разом з морськими жителями: чарівними русалками, загадковими медузами, веселими рибками та іншими персонажами, вирішать влаштувати гучне party, аби зустрітися з забіякою Бульбоном - головним на морському дні. Постає важливе питання: що зроблять два діда, коли зустрінуться віч-на-віч???... і кого ж оберуть жителі моря?

Завдяки звуковим та світловим ефекти, яскравим декораціям, вишуканому стилю морських персонажів ви зможете зі звичайної казки зануритися у нову версію морського шоу.

«Морське Party#Дід Мороз2» - історія, яку ви не забудете!

Дітей 3-10 років чекають «Пригоди Лунтика: новорічне «Булько-Party»

Диво розпочнеться з фойє ПМБК, де малята матимуть змогу розповісти Діду Морозу віршика та написати листа про свої найбільші бажання. А його помічники не дозволять їм засумувати. Під час казки на Булько – друзів разом з Лунтиком чекає глибоководне занурення в дивовижний, незвичайний, чарівний світ пригод та підводних дивацтв.

З Вашою активною допомогою Лунтик дізнається, що є символом підводного нового року, Що таке «Булько – Party» та чому ВИ стали Булько- друзями?

Полтавський міський Будинок культури: ми знаємо, як вас здивувати!

Адміністоратор ПМБК тел. 099 449 666 3 – Карина Вікторівна