Курс «Створюємо бізнес по жіночому» розроблений для жінок різного віку і соціального статусу, які прагнуть змін в особистому житті, бажають реалізувати себе, як особистість, започаткувати власну справу, бути соціально активними, відповідальними і готові отримати та примінити дієві інструменти для досягнення своєї мети. 
Даний курс допоможе:
- змінити свідомість і світосприйняття, 
- надихнути на саморозвиток,
- розкрити потенціал кожної учасниці курсу, 
- виявити її приховані здібності та схильність до певного виду діяльності,
- мотивувати на створення власної справи,
- отримати інформацію щодо основ фінансової грамотності,
- надати моральну підтримку та інформаційну допомогу в питаннях ведення та розвитку підприємницької діяльності, 
- отримати консультацію щодо створення та просування бренду.

Курс складається з 5-х занять тривалістю 3 години кожне, один раз на тиждень. Щосуботи з 10.00 до 13.00, у легкій, дружній атмосфері із кавуванням))

ЗУСТРІЧ 1. МК «Розкрити свій потенціал» проводить Ірина Кошова - експерт з психології відносин, жіночий тренер, фахівець із соціоніки, енергетичний психолог.

ЗУСТРІЧ 2. Семінар «Основи фінансової грамотності» проводить Ясько Оксана – консультант з питань комерційної діяльності і керування. Приватний підприємець у сфері інвестування. Голова ГО Клуб "Мама і Я"

ЗУСТРІЧ 3. Презентація успішних кейсів Полтави: торгівельних марок, кафе, салонів, агенств та інших видів підприємницької діяльності під керівництвом жінок. Знайомство та спілкування із засновницею (одна зустріч на вибір).

ЗУСТРІЧ 4. Лекція «Створення особистісного бренду».
Проводить Латиш Наталя – власниця агенції Esfi: бренди і дизайн, головний виконавчий директор Української Асоціації Візуальної Індустрії УАВИ, автор та керівник курсу «Брендмаркетинг».

ЗУСТРІЧ 5. Закриття курсу. Вручення дипломів. Обговорення результатів. Солодкий фуршет.

ЗА ЧАС ПРОХОДЖЕННЯ КУРСУ із допомогою фахівців кожна учасниця зможе: 
- знайти своє покликання, 
- започаткувати власну справу,
- розробити власний бренд,
- реалізувати свої явні та приховані здібності,
- змінити своє життя на краще!

Більше про курс в ОБГОВОРЕННЯХ, або за телефоном: 050 63 43 083 Оксана. 

Вартість курсу:
ЛАЙТ. Для тих, хто вже має певну діяльність, але потребує натхнення або нових знань, нового погляду на звичні речі, нову ідею та нові знайомства. Одна, будь-яка зустріч на вибір, вартість - 250 грн. 

СТАНДАРТ. Для тих, хто вже має або хоче розпочати власну справу, потребує нових знань, підтримки, нових знайомств, перебуває у пошуку нових ідей. Повний курс із 5 зустрічей, вартість - 960 грн.

МАКСІ. Для тих, хто хоче започаткувати власну справу, але не має впевненості в собі, не знає з чого почати та який вид діяльність обрати. 
Повний курс із 5 зустрічей 
+ 4 зустрічи із психологом з питань розвитку внутрішнього потенціалу, здібностей, підсилення слабких якостей, отримання рекомендацій щодо побудови партнерських відносин. 
+ 1 індивідуальна зустріч з фінансовим консультантом - з питань оформлення бізнес плану, розрахунку прибутковості.
+ 1 індивідуальна зустріч з бренд маркетологом - обговорення ідей щодо створення бренду та рекомендації з маркетингу. Подальша підтримка у розвитку обраної діяльності. Вартість - 2850 грн.

Для участі у проекті необхідно зареєструватись за телефоном 050 63 43 083 та сплатити аванс у розмірі 50% від обраного курсу.
Не чекайте, створюйте своє життя з власних ідей! А ми гарантуємо Вам допомогу, натхнення та підтримку)))