Читаю деякі мамопости з соцмереж, складається враження, ніби у всіх мамусь в декреті все так прекрасно: дитинка агукає, мама варить їсти вся така "намакіяжена" і гуляє цілими днями "на лєгкє", салони. манікюрчик,ще й серіальчики встигає подивитися на вечір і спить довго, без згадок про нічні під’їдання.

Якщо це про тебе, то ти молодчинка і в тебе вийшло вивести для тебе формулу типу "як встигнути все в декреті".Але я знаю, що є і інші мами! День як "галопом" і розуміння того, що в декреті нема жодної вільної секундочки, це і про мене також!Тому, ГО Клуб "Мама і Я" запоршує 2️1 листопада на 10.30 у Місцева Кав'ярня на дружню зустріч на тему "Секрети декрету"

На зустрічі:практичні поради від спеціалістів (які також пройшли або проходять тернистий шлях декрету) де знайти ресурси для мамиі? Юлия Гордиенко фінанси співають романси або як володіти грошима в декреті?Оксана Ясько нові проети нашого міста що розраховані на розвиток та комфорт мами з дитинкою Ксенія Ясько-Вишневська теплий чай та смаколики для всіх учасників зустрічі приємні подарунки від  ГО "Клуб "Мама и Я"

Вартість зустрічі 50 грн.

Реєстрація обов"язкова 099 77 86 351 Ксенія