Що таке комфортне місто майбутнього? Як його творити і наближатись до нього, будучи учасником цього неперервного і значною мірою непередбачуваного процесу? Як зберегти ідентичність та унікальність міста, та, водночас, не загубитись на мапі світу — в динаміці глобалізаційних процесів, перманентного руху ідей, інформації, знань, людей, товарів, капіталу, в умовах змінності способу нашого мислення, соціальних практик, моделей поведінки?

18 жовтня о 17:00 будемо говорити про успішні кейси просторового планування, інтегрованого розвитку, інвестиційну привабливість міста, розвитку туризму, низові урбаністичні ініціативи та те, як створити умови для того аби люди могли реалізувати свій потенціал в місті.

Наші гості та спікери:

- Андрій Садовий, міський голова Львова. «Сучасне місто: стратегія ідентичності».
- Ірина Брижань, керівник проектного офісу в м. Полтава проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні". Концепція інтегрованого розвитку Полтава 2030. 
- Олександр Кобзарев, директор Комунальної установи «Інститут міста». «Успішні стратегії міста. Приклад Львова».
- Юліан Чаплінський, начальник управління архітектури, головний архітектор Львова. «Міське планування. Архітектурні принципи для Львова».
- Дмитро Козиренко, архітектор ГО City Lab «Нові публічні простори Полтави». 
- Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку. «Екосистема міста. Як перетворити місто в бренд».
- Андрів Павлів, директор комунального підприємства «Львівське конференц-бюро». «Який ефект конференц індустрія приносить для міста?».

Модератор зустрічі: Альона Гончаренко, директорка ГО "Полтавська платформа"

У форматі Public Talk, коротких двадцяти хвилинних виступів, кожен спікер поділиться досвідом успішної стратегії міста та розробки його сучасного інноваційного бренду, а також планами реалізації стратегій та проектів у Полтаві та Львові. 

Атмосфера неформальна. 

ВХІД ВІЛЬНИЙ
Без попередньої реєстрації