На прохання наших відвідувачів ми вирішили повторити майстер - клас з йоги від Катерини Гаврилової. Чергова зустріч відбудеться 13.08.2018 о 12 -30 на 2 поверсі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського (кімн. 213, "літературна вітальня").

Катерина Гаврилова професійна піаністка, належить до творчої родини. Її тато, Гліб Гаврилов, заступник головного лікаря Полтавської обласної лікарні імені Скліфосовського, пише історичні романи, а брат Олексій - артист з особливими потребами, виставка - квартирник робіт якого відбудеться скоро у Полтаві.
Катерина вчилася у полтавській музичній школі N1, потім закінчила Полтавське музичне училище та консерваторію у Києві, викладала в київській десятирічці ім. Лисенка при консерваторіі. З 2011 року живе за кордоном, працювала у Guangzhou opera house (м.Гуанчжоу,Китай), Misha piano studio (м.Шенжень,Китай), де викладала фортепіано дітям з 3-х років. 
Автор особистої методики музичного навчання, педагог та співатор проекту Ранньої музичної освіти. Зараз Катерина живе в Індії, продовжує викладати фортепіано, створювати мастеркласи для дітей та викладачів музики.Також вона продовжує виступати на сцені з концертами. 
Катерина  довгий час займається йогою й готова поділитись знаннями з усіма охочими. Скоро вона планує повернутись до Індії, тому неможна втрачати нагоду познайомитись з такою цікавою особистістю.
Вхід вільний. Бажано взяти з собою зручний одяг та будь-який килимок (каремат).