Тур на Івана Купала в Гоголево 2018

ОБЛАСНЕ ТРАДИЦІЙНЕ ФОЛЬКЛОРНЕ СВЯТО  «Купальські ігри на батьківщині М.Гоголя» в с. Гоголеве на березі мальовничого Гоголівського ставу на території музею-заповідника М.В.Гоголя

Запис за телефоном - 066 52 57 664

Дата - 6 липня. Програма поїздки:
18-30 – виїзд із Полтави з центру міста, дорога.
Екскурсія по території музею - заповідника М.В. Гоголя, участь в обласному фольклорному святі «Купальські ігри на батьківщині Гоголя».
01-00 – від’їзд до Полтави, дорога, розвозка по Кільцевому.

Вартість - 170 грн з людини. Дорога, екскурсійне обслуговування протягом маршруту, страховка, супровід

ІВАНА КУПАЛА – одне із найпоетичніших свят українського обрядового календаря. Купальські ігри надихали на творчість не тільки великого Гоголя, але і багатьох інших письменників та поетів. Продовжуючи славні традиції, кожного року в ніч з 6 на 7 липня на території гоголівської садиби проводиться обласне традиційне фольклорне свято «КУПАЛЬСЬКІ ІГРИ НА БАТЬКІВЩИНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ».

На святкування Купала приїжджають численні гості з багатьох областей України. Хто вінки плести та на воду пускати, хто через багаття пострибати, хто і папороть пошукати. Бажаючі також можуть поласувати традиційними смаколиками та улюбленими стравами української кухні. І вареники, і випічка, і пиріжки, і узвар, і справжній козацький куліш — все, що душа побажає. Невеличке містечко майстрів тут також розміщене. Вишиті рушники, серветки, сорочки, картини, різьба по дереву, вироби з глини - на будь-який смак. А ще ви зможете відвідати ПАСІКУ РУДОГО ПАНЬКА і скуштувати цілющого запашного меду! Таємничі обряди, нечиста сила, духи, папороть, вогнище. Все це створює атмосферу справжнього гоголівського свята. Окрім традиційних купальських розваг, організатори запланували вражаюче шоу вогню! ЦЕ НЕМОЖЛИВО ПРОПУСТИТИ!