Діана Василівна Дрига народилася 1985 року у невеличкому селищі міського типу Оржиця. Ще змалечку, років з чотирьох, вона часто любила малювати кольоровими олівцями на цупкому картоні. Найяскравішим спогадом того часу був епізод, коли серед сніжно-білої зими дівчинка несла згорнутий клапоть велетенського аркуша, на якому різнобарвно мерехтіли фантастичні квіти, дуже схожі на ті, які вирощувала її бабуся. Саме цей момент і став початковою точкою. Того лютого, але сонячного дня в крихітній душі загоралася вуглинка потягу до малювання. Потім були сільський садочок, школа, художньо-технічний коледж (м. Черкаси) і здобута професія "художник-виконавець", далі інститут (м. Кіровоград) і диплом бакалавра з промислового дизайну.

Найкращі зразки українського та зарубіжного образотворчого мистецтва справили на майбутню художницю неабияке враження ще з юних літ. Тетяна Яблонська, Катерина Білокур, Олександр Мурашко, Марія Приймаченко, Вінсент ван Гог, Клод Моне - найбільш яскраві персони, з кого вона прагнула брати приклад та цікавилася їхніми біографічними моментами.

На протязі всього часу, навіть у перших роботах Діани Дриги, простежується поєднання манери реалізму та імпресіонізму. Твори написані і основному у "низькій тональності", з переважанням темних приглушених кольорів, особливо помітні відтінки зеленого, які так подобаються Діані.

В експозиціі виставки "Дотик кольором" представлено 33роботи, створені протягом 2017-2018 років. Сюжети прості для сприйняття та теплі за змістом. Вони дають змогу побачити, що оточувало та що надихає художницю. Споглядаючи затишніі трепетні полотна, глядач може перенестися у мальовничі куточки Оржицького району та рідного села Онішки, побачити сусідів, які живуть поруччи здійснити подорож у Карпати.

Для непересічної особистості старенька хатка-мазанка- цілком буденна річ, а у маляра побачене може викликати цілу низку емоцій, котрі "виливаються" на полотно, як, наприклад, у картині "Весна під старою стріхою".

Виставка "Дотик кольором" виразно доводить глядачеві, що Діана Дрига – завжди несподівана, адже постійний пошук-одна зі стрижневих ознак її характеру.