З 28 червня по 1 липня 2018р. на БВ «Динамо» (с. Сем`янівка (Кротенки) Полтавський р-н) за підтримки Полтавської облдержадміністрації та Виконавчого комітету Полтавської міської ради пройде Полтавський обласний етап ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018».

Студреспубліка – це відкритий майданчик для діалогу, глибокої дискусії та надзвичайно цікавих активностей. Це українське ноу-хау – простір волі, сонячного настрою та дороговказ у майбутнє!

До спільної реалізації програми запрошуються студенти/ки, молодь, громадські організації, клуби за інтересами, творчі спілки, волонтерів/ок, органи влади, установи й організації, чия діяльність важлива для теми формування майбутнього регіону.

Студреспубліка відкрита до співпраці зі спонсорами і забезпечує широкий спектр можливостей взаємодії (менеджер відповідного напрямку Ігор Журбенко, 099 174 22 34, FB).

Любо запрошуємо до участі учасників/ць «Студентської республіки» за всі 20 років! А 30 червня — у 3-й день проведення регіональної Студреспубліки для випускників передбачена спеціальна програма дискусій, майстер-класів, виставок/презентацій на суспільну, бізнесову, наукову, мистецьку, дозвіллєву та спортивну тематики.

Якщо ти бачиш себе в креативній і сміливій команді модернізаторів-рятівників країни, розпочни свій великий шлях із регіональної Студреспубліки-2018. Для цього не провтикай і пройди просту онлайн-реєстрацію:

Ми віримо в модернізовану Україну й достойне місце в ній для Полтавщини, ми живемо та працюємо заради цього! До зустрічі на XX ювілейній Полтавській Студреспубліці-2018!