Відділ соціокультурної діяльності Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського запрошує 23 квітня о 14-00 на презентацію нового надходження - видання "Книга пам"яті Чорнобильців Диканщини" Автор - упорядник Валентина Радченко. 
Презентоване видання - це книга з конкретними фактами про далекі чорнобильські події, зі спогадами про диканчан - очевидців - ліквідаторів аварії, також вона розповідає про діяльність Диканської районної громадської організації "Союз Чорнобиль" . Книга про минуле - заради майбутнього, аби прийдешні покоління пам"ятали про мужність наших земляків - диканчан. 
Довідка:
Валентина Петрівна Радченко народилась 23 квітня 1961 р. в селищі Бігельди Бурлинського р-ну Алтайського краю. У 1978 р. закінчила Диканську середню школу, у 1989 р. - Кременчуцьке педагогічне училище, здобула фах вихователя дошкільних закладів. З 2004 р. - голова Диканської районної громадської організації "Союз Чорнобиль". З 2014 р. є членом громадської ради при Диканській райдержадміністрації. Дружина ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС, має сина та доньку, яка народилась від батька - ліквідатора і має статус постраждалої від наслідків аварії на ЧАЕС.