29 квітня 2018 року в дискотечно-виставковій залі Полтавського міського Будинку культури відбудеться комплекс заходів для учасників ретро-клубу ПМБК, представників ретро-клубів міста та Полтавського регіону, що сприятиме реалізації творчого потенціалу людей поважного віку.

Ретро-клуб ПМБК проводить Другий  в м. Полтава Відкритий конкурс-фестиваль танцювальних клубів «Ретро».

Фестиваль-конкурс має на меті створити атмосферу дружнього творчого спілкування, урізноманітнення форм корисного дозвілля людей поважного віку та залучення до кола учасників ретро-клубів поціновувачів танцювального мистецтва.

В конкурсній програмі, що розпочнеться о 10:00, заплановані виступи як сольних виконавців, так і танцювальних колективів міста та області. Учасники, вікова категорія яких від 50 років, продемонструють свої творчі здобутки у п’яти номінаціях: бальна хореографія, естрадна хореографія, народна хореографія, історична хореографія народів світу та вільна танцювальна категорія. Заплановано участь колективів з Карлівки, Кобеляк.

Родзинкою конкурсу стане  Майстер-клас для викладачів та учасників фестивалю з елементами йоги, дихальної гімнастики та стретчингу від Володимира Шаповала,  о 13.00.

А о 15:00 на Гала – концерті гості дійства матимуть змогу побачити показові виступи переможців фестивалю-конкурсу, відпочити у святковій приємній атмосфері, долучитися до танців під знайомі мелодії.

 

Поспішіть одержати істину насолоду від спілкування та заряду бадьорості, якщо вам трішки більше за… і не тільки.