«Фігури білого дощу» - друга книга Альони. Як каже автор - срібна алхімічна збірка. Тому обкладинка книги вкрита розсипом сріблястих фарб із зображенням алхімічних символів. Переливчастість ця пов'язана з поняттям «душа», подувом життя. Книга складаєтьмя з 2 розділів: кінозамальовки «Світанки білих атлантів» і вірша «Секрети білих снів».Також в алхімічному збірнику введено поняття «П'ята Пора року» - важливий період для кожної людини, що випадає за кілька днів до дня народження і кілька після нього. 
«Фігури білого дощу» - псіхокосмічна містерія. Вона відкриває врата в несвідоме, туди, де дрімає прихована сила. Ця книга - дихання нового часу. Спроба з хмар, як з дзеркала небес, сприйняти нові смисли, вловити послання вісників Богів на рік прийдешній, а може і цілу епоху. Ця книга -прообраз світла, ода світлосилі, квітучій силі таланту.
Альона РОМАНОВА:
«У цій книзі й експерименти з часом, пошук відповідей всередині через інтелектуально-інтуїтивне, містичне відчуте, і плекання філософського каменю, і кристалізація духу. Тут трансцендентні коридори між дійсністю і сновидіннями, скарбничка архетипів і символів, перетин Минулого і Майбутнього. «Фігури білого дощу» - це свого роду мантра - алхімічна, міфологічна, збірка несвідомого і свідомого - моя модель світу і мій шлях до духовної досконалості. Всі тексти наповнені енергією, пропущені через пробудження психіку і представлені у формі художнього слова. Мені дуже хочеться цю новизну передати читачам - для натхнення і віри в свої таланти-атланти ».
Довідково:

Альона Романова – випускниця з Київського університету театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого (режисура кіно та телебачення).