17 БЕРЕЗНЯ!!! Вперше у Полтаві!!! Відкритий конкурс молодих виконавців та конферансу «VOICE of CITY». Засновником конкурсу є управління культури Виконавчого комітету Полтавської міської ради та Полтавський міський Будинок культури.

Це цікавий проект, в якому відкриються нові таланти та перспективи учасників на майбутнє. Адже оцінювати конкурсантів буде Офіційне та Незалежне журі. Передбачене «живе» спілкування конкурсантів та журі, а також майстер-класи для учасників та викладачів вокалу.

Конкурс проводиться у Полтавському міському Будинку культури 17 березня 2018 року.

10:30 – початок конкурсної програми;

17:30- гала-концерт (за участю Олега Кензова, який презентуватиме свою нову пісню) та нагородження.

Конкурсна програма передбачає виступ учасників віком від 18 до 30 років у двох номінаціях: вокалісти та ведучі.

На переможців чекають: контракт на участь у міських заходах, запис пісні на студії, зйомку проморолику, створення портфоліо.

До офіційного складу журі входять:

1. Галина Голубєва - старший викладачКиївської муніципальної Академії естрадного та циркового мистецтв, педагог по вокалу на телепроектах "Х-Фактор","Україна має талант","Ти-зірка".

2. Лілія Іванова –викладач-методист вищої категорії, завідуюча відділом музичного мистецтва Харківського естрадного училища ім. Б.Лятошинського.

3. Руслан Неупокоєв -режисер, викладачмайстерності актора Київського національного університету театру кіно та телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого та Естрадно-циркової академії,головний режисерЧернівецького та художній керівник Київського академічного театів ляльок,заслужений діяч мистецтв України.

4. Сніжана Гукасян– Коробєйнікова-актрисаХарківського державного академічного театру ляльок імені В.А.Афанасьєва,викладачзі сценічного мовлення Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського. Стажистка Варшавської академії мистецтв ім.О.Зельверовича. Польща.

5. Наталія Гнітій - артистка театру і кіно, артистка телевізійного проекту «Велика різниця. Україна», тренер-педагог з акторської майстерності, викладач акторської майстерності та ораторського мистецтва «Української академії лідерства».

6.Олег Кензов - співак, ведучий, автор пісень, супер фіналіст шоу "X-Factor - Революція" (канал СТБ).

Члени незалежного журі матимуть змогу присудити власну номінацію учаснику, з яким у подальшому будуть співпрацювати.

Маємо велику надію, що конкурсанти отримають змогу не лише здобути великий досвід, але й перспективно крокуватимуть вперед до своєї мрії за допомогою наших партнерів та журі.

Подробиці за тел. 56-37-76

або на сайті ПМБК:. https://mbk-poltava.org.ua

Адміністратор: 09944966 63