Фестиваль саморобних станок — Санки фест — 24 лютого на гірськолижному Комплексі Сорочин яр!
— Найкрутіший фестиваль зими
— Зроби чи прикрась прикольні санки, привези їх на Сорочин яр та зідь зі спеціальної траси! Отримай купу призів та Головний приз путівку на сім Днів в Карпати на гірськолижний комплекс Драгобрат

— Ведучий фестивалю Константін Ізюмов (участник ТВ проектів «Ліга сміху» , «Розсиіши Коміка»
— концерт гурту «Сэн Тропе»
— ярмарка майстрів та Мк від Львівської кав»ярні

 

Як будуть оцінюватись зроблені санки?
У журі буде 3 критерію оцінювання зроблених санок!
1. Зовнішній вигляд зроблених санок. Журі оцінює те, наскільки цікаво, креативно, якісно зроблені санки. Зовнішній вигляд оцінюється за шкалою від 1 бала до 10. Кожен учасник може отримати від кожного члена журі певний бал. Далі бали всіх членів журі сумуються.
2. Швидкість спуску. Зроблені санки обов’язково повинні доїхати вниз і перетнути лінію фінішу. Час, витрачений кожною командою на спуск, вимірюється за допомогою секундоміра. А потім часовий інтервал перекладається в шкалу балів. Тобто, команда, спуск якої тривав найдовше, отримує 1 бал. Команда, яка спустилася швидше за всіх, отримує 10 балів. Даний критерій не оцінюється членами журі.
3. Креативність презентації команди і спуску. Журі оцінює те, наскільки яскраво і цікаво команда презентувала себе і свої санки. Оцінюється за шкалою від 1 бала до 10. Кожен учасник може отримати від кожного члена журі певний бал. Далі бали всіх членів журі сумуються.
Всі отримані кожною командою бали підсумовуються і команда, яка набрала найбільшу кількість балів стає переможцем.

 

Бажаэш зареєструватись ?

Переходь за посиланням http://sorochin-yar.com.ua/sanki-fest-reg/