Вперше Ольга Горбачова поділиться з усіма жінками іменами майстрів і правилами щасливих особистих відносин, які допомогли їй відновити сім'ю.

Артистка і ментор оголосила про унікальний жіночій фестиваль «Сонце», з яким цієї осені вирушає в тур по містах України. За словами Ольги, це перший в Україні соціально-музичний проект для розвитку жінок, пар та сімей. Вона не тільки готує красиву сольнупрограму, але і везе з собою фахівців різних напрямків, які працюють особисто з нею останні роки.

«Секрет нашої молодості і щастя насправді полягає у тому, щоб ми знаходили час для себе.

Я хочу допомогти розібратися в тому, що заважає жінкам бути по-справжньому щасливими, люблячими, улюбленими і сяючими. Одного разу з цієї ілюзорної пастки нелюбові і нещастя мені допомогли вибратися дуже хороші люди і фахівці. Тепер ці майстри відправляються зі мною в тур, щоб допомогти вам розкрити свій жіночий потенціал.

Кожна з нас знаходиться тут, щоб сяяти. І фестиваль Сонце про те, як сяяти в любовному, сімейному та серцевому Житті Жінки.»

Формат фестивалю «навчання + концерт» незвичайний - днем у програмі фестивалю заявлені лекції на теми сімейної та сексуальної освіти, а ввечері гостей чекає концерт-свято Ольги Горбачової.

Приєднуйтесь до Свята Жіночої Сили. Девіз фестивалю «Я тут, щоб сяяти» - допоможе вам активувати внутрішнє Сонце і свою унікальну Зірку.

Придбати квитки можна тут: http://olgga.com.ua/afisha/