Білл Гейтс вклав кошти в холдинг, до якого входить полтавський олієекстраційний завод

Білл Гейтс, один із найбагатших людей планети, вирішив вкласти частину свого статку в розвиток аграрної галузі України. Стало відомо, що він придбав п'ять відсотків акцій, які належать "Кернел Груп", найбільшому виробникові соняшникової олії в Україні.

Про це повідомили в прес-службі "Кернел Груп".

Акції придбав фонд Cascade Investment, яким управляє мільярдер. За повідомленнями представників "Кернел Груп", у розпорядження фонду перейшло майже чотири мільйони акцій - це близько п'яти відсотків статутного капіталу холдингу.

На українському ринку "Кернел" є основним постачальником олії, починаючи з 1994 року. До складу найбільшого холдингу входять три підприємства - Вовчанський ОЕЗ, Приколотнянський ОЕЗ і олієекстракційний завод у Полтаві. Компанія займається не тільки виробництвом олії, а й володіє елеваторами, де зберігаються олійні й зернові культури. Олія виробництва "Кернел" відома не тільки в Україні, а й в інших країнах. Її випускають під марками "Чумак Золота", "Стожар" і "Щедрий Дар".

Білл Гейтс є засновником і власником фонду, однак зараз всіма справами займається його "права рука" Майкл Ларсон, який також відповідає й за фінанси фонду. Недавно американського мільярдера назвали не тільки найбагатшою людиною на планеті, а й персоною, що викликає повагу жителів усіх країн.

Гейтс Кернес олія олієекстраційний завод
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі