5 полтавок стали матерями-героїнями

9 грудня у міській раді 5 полтавкам вручили свідоцтва про присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

Дарували посвідчення та квіти. Разову грошову допомогу у розмірі 9400 гривень вручили напередодні. Як пожартувала одна з матерів: «щоб ми посміхалися, коли вручатимуть посвідчення».

Вітала жінок Світлана Порохня, заступник міського голови. За її словами,  перед Новим Роком держава зробила приємний сюрприз. Вшановували жінок, яким звання було присвоєно указом Президента України травні, серпні та листопаді. Серед нагороджених матері п’яти, шести та навіть дев’яти дітей. Церемонія нагородження зайняла близько 15 хвилин.

– Документи на присвоєння звання я подала ще минулого літа, – розповідає Ніна Павлівна, 42-річна мати 5 дітей. – Працюю на хлопкопрядильній фабриці, викликали у профком і сказали, щоб подавала документи. Зараз звання можна отримати, коли у матері 5 дітей, і найменшому уже виповнилося 8 років. У моєї матері 11 дітей, так їй у Москві за Брєжнєва вручали таке звання, коли меншому з нас півроку виповнилося. Не знаю, чи давали їй грошову премію, але справжню золоту медаль дали.

У Ніни Павлівни 4 сини і 1 донька. Дівчині уже 24 роки, заміжня, мешкає окремо й виховує 2 дітей. Хлопці з матір'ю мешкають у гуртожитку у 1 кімнаті. Батько родину давно покинув.

Між собою жінки обговорювали, що отримуватимуть тепер чи то 7-відсоткову надбавку чи просто 300 гривень до пенсії. Але усе, мовляв, треба взнавати. А ще кажуть, що й матерям-героїням, які отримували нагороду за часів Радянського Союзу, дадуть таку ж ще й від незалежної України.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов