• Головна
  • На Полтавщині зафіксовані випадки «чорного» PR проти Андрія Матковського та Сергія Капліна
13:03, 14 жовтня 2015 р.

На Полтавщині зафіксовані випадки «чорного» PR проти Андрія Матковського та Сергія Капліна

Цього тижня містом активно розповсюджуються брошури із «чорним піаром» проти кандидата на посаду міського голови Андрія Матковського (політична партія “Блок Петра Порошенка – Солідарність”).

Так, невідомі розповсюджували по поштовим скриням кольорові буклети «Андрій «Половинка» Матковський. «Я відпочив та знову хочу бути мером», повідомляє ОПОРА.

У буклеті мова йдеться про «відкрите» життя кандидата на посаду міського голови. Починається усе із пояснення, звідки взялося прізвисько «половинка». У ньому також йдеться про досвід подорожей та життя за кордоном, бізнес, нерухомість та автомобілі кандидата. Та, окрім того, на останній сторінці вказано, як Андрій Матковський переходив із партії в партію. Такий іронічний бюлетень встигли розповсюдити по усьому місту.

Poltava_Chorniy PR proti Matkovskogo Poltava_Chorniy PR proti Matkovskogo1

На своїй сторінці у Facebook Андрій Матковський прокоментував: Проти нас продовжують застосовувати "чорні" піартехнології. Це ще раз підтверджує ефективність наших програм, адже окрім бруду і брехні, конкурентам нічого запропонувати у відповідь».

Poltava_Chorniy PR proti Matkovskogo3 Poltava_Chorniy PR proti Matkovskogo4

Poltava_Chorniy PR proti Matkovskogo5

ОПОРА нагадує, що декілька тижнів потому аналогічний випадок стався і з народним депутатом та засновником політичної партії “Партія Простих Людей” Сергієм Капліним. По місту так само за ніч були розповсюджені кольорові буклети з назвою«Спецвипуск. Газета Простих Людей», присвячені народному депутату та засновнику «Партії Простих Людей» Сергію Капліну. У буклеті мова йшлась про «відкрите» життя народного депутату перед виборцями. У ньому розповідалось про статки народного депутату, які він витрачає на свій відпочинок. З фотографіями описувалась вартість житла, харчування, ґаджетів.

Poltava_Chorniy PR proti Kaplina

Сергій Каплін у відповідь публічно виступив і заявив, що таким чином намагаються заплямувати його репутацію. Лідер партії переконаний, що це чорний піар, адже він особисто немає жодного відношення до бюлетню. Натомість він публічно обвинуватив у скоєному міського голову Полтави та кандидата на посаду міського голови Олександра Мамая (політична партія “Совість України”).

Poltava_Chorniy PR proti Kaplina2

Poltava_Chorniy PR proti Kaplina2

 Poltava_Chorniy PR proti Kaplina3

Замовників провокативних бюлетнів не знайшли. В обох випадках на звороті відсутні вихідні дані.

Poltava_Chorniy PR proti Kaplina4 Poltava_Chorniy PR proti Kaplina5

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що відповідно до пункту 5 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори»: Забороняється розповсюдження завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію - суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями.

Громадянська мережа ОПОРА закликає потенційних суб’єктів виборчого процесу не використовувати брудні технології проти конкурентів, а боротись за голоси виборців, пропонуючи відкриті програми та якісні ідеї, а ЗМІ різних форм власності - дотримуватися професійних стандартів, журналістської етики та норм виборчого законодавства.

Читайте також В Полтаві затримали чоловіків, які роздавали «чорну» агітацію

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #піар #матковський #каплін
Оголошення
live comments feed...