Олег Слизько розповів про свої стосунки з Матковським

Кандидата на посаду міського голови Олега Слизька досить часто в Полтаві називають технічним кандидатом на користь Андрія Матковського. Сам Олег спростував такі чутки в ефірі програми «Хочу до влади» Полтавського громадського.

В період з 2006 по 2008 роки Олег Слизько працював на посаді радника міського голови Андрія Матковського. На момент початку роботи радником Олегу було 20 років.

«Це була посада на громадських засадах. Вона мені перейшла автоматично – я виграв вибори студентського мера Полтави. В 2007 році міська рада ввела мене в склад виконкому з прямим правом голосу. Після мене студентським мером був ще Андрій Микитенко і Дмитро Козицький і вони також були радниками міського голови. В 2010 році нинішній мер забрав інструмент радника міського голови та члена виконкому міськради. З Андрієм Матковським я бачився в останній раз на засіданні комітету модернізації, який ми відкрили в Кадетському корпусі. Тоді деякі користувачі соцмереж писали, що той захід відбувся саме під кандидатуру Матковського. Але там також був присутній і споконвічний політичний конкурент Андрія Матковського Петро Ворона. Також в участі в цій програмі брали й Оксана Деркач, Юрій Бублик, Лев Жиденко», - розповів Олег Слизько.

Нагадаємо, кандидат на посаду міського голови Полтави Віра Маслак назвала імена кандидатів, яких вона вважає технічними.

Слизько Матковський вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі