Полтавський нардеп залишається під вартою

Сьогодні в Апеляційному суді столиця розглядалося оскарження міри запобіжного заходу Ігоря Мосійчука. 

Нагадаємо, нардеп з Полтавщини знаходиться під вартою. Його звинувачують у отриманні неправомірної вигоди. під час попереднього слухання, яке відбулося 8 жовтня, нардепа госпіталізували прямісінько з судової зали.

Суд заслуховав начальника медичного пункту відділу забезпечення досудового слідства СІЗО СБУ Даниленко, який за результатами огляду Мосійчука 05.10 засвідчив, що він може утримуватись під вартою.

"Попри висновки інших лікарів, в тому числі спеціалістів з інституту ім.Шалімова, та госпіталізацію Мосійчука до ЛШД, Даниленко наполягає на можливості утримання Мосійчука під вартою", - повідомили в прес-службі Мосійчука.

Натомість, Ігор Мосійчук засвідчив, що коли він 6-го жовтня втратив свідомість начальник медичного пункту Даниленко на його прохання не відвідав його. А 7-го числа прийшов і цинічно жартував, що Мосійчук "заплутався в штанах і впав". 

В результаті, судді не задовольнили апеляцію і прийняли рішення залишити Мосійчука під вартою. Із Апеляційного суду Ігоря Мосійчука доставили назад до лікарні швидкої медичної допомоги, де йому продовжать надавати допомогу. 

Полтавщина мосійчук варта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі