До Прокуратури Полтавщини найбільше звертаються з приводу незаконних дій правоохоронців

В 2015 році до обласної прокуратури надійшло більш ніж десять тисяч звернень. Якщо порівнювати з минулим роком, то кількість звернень зменшилася на 13,3%.

«У зв’язку із набранням чинності нового Закону України «Про прокуратуру» органи прокуратури наразі не наділені повноваженнями здійснювати перевірки в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів. Тому є закономірним, що кількість звернень до прокуратури зменшується», - зазначила начальник відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури Полтавської області Катерина Діденко.

За її словами, більшість звернень стосувалися досудового розслідування. Люди скаржилися на незаконні, на їх думку, постанови органів внутрішніх справ про закриття кримінального провадження, відмови у внесенні відомостей про злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Також чимало скарг надійшло з питань представництва інтересів громадян та держави в суді; дотримання законів при виконанні судових рішень; додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства.

прокуратура звернення позов
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі