09:24, 13 жовтня 2015 р.
Як знайти роботу в Європі без посередників
В наш час працевлаштуватися в іншій країні досить просто. Безліч агентств та консультаційних центрів пропонують послуги підбору вакансії в будь-якій країні світу. Та хто вже звертався до таких фірм, знає, що за пошук підходящої роботи потрібно платити гроші. І нерідко вартість таких послуг сягає 3000-4000 грн. Звичайно, є люди, які мають змогу внести на рахунок фірми таку суму. Але є чимало клієнтів, фінансові можливості яких обмежені.
Способи пошуку низько кваліфікованої роботи
Чимало українців бажають обійти посередників і влаштуватися на роботу самостійно. Такі заробітчани намагаються перетнути кордон і тоді вдаються до усіх можливих способів пошуку вакансії. В першу чергу мігранти скуповують місцеві газети і обдзвонюютьвсіх роботодавців, які подали відповідні оголошення. Якщо роботу так і не вдається знайти, заробітчани обходять великі заводи і підприємства. Такими методами підшукується українцями робота в Польщі. Але треба враховувати, що до моменту працевлаштування потрібно десь жити. Тому на перший час мігрант повинен мати певну суму коштів.
Як можна працевлаштуватися в Європі за фахом
Люди певних спеціальностей мають можливість виїхати в іншу країну по спеціальних програмах обміну фахівців чи отримати блакитну карту. Справа в тім, що багато європейських країн шукають висококласних професіоналів і пропонують їм офіційне працевлаштування. Якщо кандидат відповідає усім вимогам роботодавця, він може отримати дозвіл на працю в його країні.
В деяких країнах можна пробувати шукати роботу за спеціальністю, перебуваючи на їхній території. Наприклад, в Чехії є окрема державна база вакансій, створена спеціально для іноземців. За подібною схемою підшукується робота в Німеччині. В країні працюють кадрові агентства, які підбирають працівників для німецьких роботодавців. Звернувшись до них, можна отримати підходящу вакансію. При цьому у випадку успішного працевлаштування повну вартість послуг оплачує роботодавець.
В деяких європейських країнах шукати заробіток на місці безперспективно. Щоб уникнути внутрішнього безробіття, урядидеяких держав строго контролюють трудову міграцію. Так, навіть найгірша робота в Англії та Франції в першу чергу надається їхнім жителям та громадянам ЄС. А українець може претендувати на вакансію після тривалого відбору і оформлення певних документів.
Шанси отримати роботу в Європі мають лише особи, які перебувають там легально. Будь-яка спроба працевлаштуватися неофіційно загрожує депортацією із забороною подальшого в’їзду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
19:00, 10 грудня
19:00, 10 грудня
19:00, 10 грудня
19:00, 10 грудня
19:00, 10 грудня
live comments feed...