Бублик запропонував полтавцям 52 тисячі гривень винагороди за докази підкупу виборців

Гроші на виплату винагороди виділяють полтавські підприємці.

За словами кандидата на посаду міського голови Полтави та народного депутата Юрія Бублика в місті почала діяти фінансова піраміда по підкупу виборців. Десятнику, який буде збирати підписи, обіцяють зарплату у 5200 гривень в місяць.

«В кожному будинку шукаються люди, які будуть розносити по квартирам кошти. За нашою інформацією десятник буде отримувати 5200 гривень. Ми звертаємося до полтавської громади, якщо комусь буде запропоновано стати десятником чи сотником, хай не цурається і погоджується. Хай збирає всі матеріали і якщо доказової бази буде достатньо, щоб цього кандидата-афериста зняти з виборчих перегонів на рівні територіальної виборчої комісії, ми готові такій людині виплатити винагороду в сумі, яка в десять разів буде перевищувати запропоновану йому суму. Якщо доказової бази – фото, відео, документів, буде достатньо, щоб притягнути до кримінальної відповідальності кандидата, то людина отримає винагороду у 20 і більше разів від запропонованої йому суми», - повідомив Юрій Бублик.

Як розповів нардеп кошти на виплату винагороди запропонували полтавські підприємці.

«Вони брали активну участь в Революції Гідності, забезпечували наших бійців всім необхідним. Їм дуже неприємно дивитись за тим, як зливається Революція Гідності», - пояснив Бублик.

підкуп Бублик вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі