• Головна
  • До кінця тижня в усіх районах Полтавщини запрацюють Центри допомоги учасникам АТО
15:30, 12 жовтня 2015 р.

До кінця тижня в усіх районах Полтавщини запрацюють Центри допомоги учасникам АТО

До 16 жовтня у всіх районах області мають бути створені Центри допомоги учасникам АТО.

Відповідне доручення голова Полтавської ОДА Валерій Головко дав керівникам райдержадміністрацій під час щотижневої апаратної наради. Центри в районах функціонуватимуть за зразком обласного, розташованого у кімнаті 121 на першому поверсі адмінбудівлі. До речі, його керівником призначено учасника антитерористичної операції на Сході України Валерія Довженка.

Нагадаємо, що центри працюватимуть за принципом «єдиного вікна». Тут учасники антитерористичної операції, родини загиблих бійців зможуть отримати вичерпну інформацію, консультацію та допомогу щодо надання статусу учасника АТО, отримання матеріальної допомоги, оздоровлення, постановку на квартирну чергу чи отримання житла, вирішення проблем із наданням земельної ділянки тощо.

За словами координатора проекту з боку волонтерських організацій Ірини Каптур, у роботі таких центрів увага звертатиметься не на кількісних показниках, а на якості обслуговування. Волонтери навіть розробили спеціальну анкету, яку заповнюватимуть учасники АТО. У цій анкеті ставитимуть оцінку за роботу волонтерам і державним органам влади.

— Центри допомоги учасникам АТО — це пріоритет у роботі як голів райдержадміністрацій, так і міських голів, — наголосив Валерій Головко. —Проаналізувавши роботу керівників районів можу стверджувати: там, де голова на своєму місці, там проблеми демобілізованих захисників вирішуються оперативно. Ми не повинні забувати, що ці люди — захисники Вітчизни, герої — і ставлення до них має бути відповідне. Ми разом повинні докласти всіх зусиль, щоб мирне життя учасників АТО було комфортним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТО #центр допомоги
Оголошення
live comments feed...