В одному з районів Полтавської області дитячі садки лишилися без опалення

Вихованці дитячих садочків у трьох селах Пирятинського району можуть залишитися без опалення цієї зими.

Як повідомили в Пирятинській РДА Березоворудська, Великокручанська та Вікторійська сільські ради наразі лишаються без теплопостачання.

За інформацією начальника Пирятинської філілії газопостачання ПАТ „Лубнигаз“ Олександра Курочки, до цього часу не оформили договір на газопостачання та не подали дозвільні документи на пуск газу Березоворудська, Великокручанська та Вікторійська сільські ради.

Залишається не зрозумілим, яким чином буде забезпечено опалення дитсадків на території вказаних сільських рад, адже, згідно з температурними нормами, опалювальний сезон розпорядженням голови райдержадміністрації вже розпочато. Крім того, непогашені борги перед газовою службою мають Олександрівська та Сасинівська сільські ради, відповідно і новий договір укласти не можуть. 

Як довго мерзнутимуть дошкільнята через халатність відповідальних осіб – питання відкрите.

Нагадаємо, у Полтаві та області опалювальний сезон розпочався 8 жовтня.  «У зв’язку зі зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря на території міста Полтава, відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, виконавчий комітет Полтавської міської ради вирішив розпочати з 8 жовтня опалювальний сезон», - повідомили в «Полтаватеплоенерго».

Полтавщина дошкільнята опалення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі