Зірки українського шоу-бізнесу об’єдналися, щоб врятувати малюка з Полтавщини

Минулої п’ятниці у Лубнах відбувся благодійний концерт під назвою «Допоможемо Владу». Головна мета заходу – зібрати необхідні кошти для лікування малюка за кордоном.

Життя маленького Владика Піддтоптаного з Лубен поділено на дві частини – безболісне життя «до» і сповнене болю і страждань життя «після». У листопаді 2014 року лікарі поставили йому страшний діагноз: гострий лімфобластний лейкоз (рак крові).

Владик не знає, що означають цi слова, йому про це не кажуть. Але дитина вже познайомилася з високодозною хiмiєю, лiкарями  та сотнями болiсних аналiзiв. Врятувати життя Владу може тiльки трансплантацiя кiсткового мозку вiд неродинного донора в Iталii, а на це потрiбно 140000 євро.

Саме тому артисти, громадськi дiячi, телеведучi об'еднались заради допомоги маленькiй дитинi.

Зірки українського шоу-бізнесу об’єдналися, щоб врятувати малюка з Полтавщини, фото-1

Дізнавшись, що Влад потрапив у біду, музикант Володимир Дорош кинув всі сили на порятунок маленького жителя свого міста. За ініціативи Благодійного Фонду Володимира Дороша було організовано благодійний концерт «Допоможемо Владу разом», всі зібрані кошти від якого будуть перераховані батькові Влада на його лікування.

Зірки українського шоу-бізнесу об’єдналися, щоб врятувати малюка з Полтавщини, фото-2

Музикант Володимир Дорош і група «Гармонія» підключили максимальну кількість людей, щоб зібрати кошти на лікування Влада, та залучили представників ЗМІ з усієї України.

Зірки українського шоу-бізнесу об’єдналися, щоб врятувати малюка з Полтавщини, фото-3

На заклик про допомогу відгукнулися українські зірки та медійники: всесвітньо відомий скрипаль Василь Попадюк, головний редактор журналу «Ukrainian people» Тетяна Середа-Баддер, телеведуча Олена Фiлонова, народна артистка Украiни Наталя Шелепницька, телеведуча й модель Габріела Масанга, заслужена артистка України Ярослава Руденко, заслужений артист України Петро Чорний, співачка Марія Яремчук, дизайнер Влада Литовченко та багато інших.

Зірки українського шоу-бізнесу об’єдналися, щоб врятувати малюка з Полтавщини, фото-4

«Чужих дітей не буває, так само, як i не буває чужого горя! Концерт вiдбувся в м.Лубни Полтавськоi областi. Завдяки цьому велика кiлькiсть украiнцiв почула про бiду дитини. Дякую Володимиру Дорошу за прояв чуйностi та органiзацiю благодійного заходу й концерту. Марині Осаула дякую за координацiю й велику людяність. Особлива подяка всім артистам й учасникам також журналiстам й вiдвiдувачам концерту», - поділилася враженнями на своїй сторінці у соціальній мережі Влада Литовченко.

Зірки українського шоу-бізнесу об’єдналися, щоб врятувати малюка з Полтавщини, фото-5

Допомогти Владу можна,  допомогти, переказавши грошi на рахунок батька Влада.
Рахунок: 29244825509100 в Лубенському вiддiленнi ПРУ КБ Приватбанк м.Лубни.
МФО 305299
КОД 14360570
Номер картки 4149497827737810 на iм'я батька Влада-Сергiя Пiдтоптаного.
Телефон батька - 050164-88-83.

 

 

 

Полтавщина лубни концерт зірки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі